Новини та події

19.02.2019:: До відома споживачів

      В січні 2019 року стався збій в роботі системи по дистанційній передачі показників газових лічильників. Частина поданих Споживачами природного газу показників лічильників, які   передавались  через особистий кабінет EPS 30 і 31 січня не були  відображені в особових рахунках абонентів. Цим Споживачам за січень 2019 року було проведено прогнозоване нарахування за спожиті обсяги природного газу.

            Якщо за підсумками лютого Споживачі своєчасно нададуть показання лічильника газу, їм буде проведений перерахунок, виходячи із фактичного споживання природного газу з урахуванням поданих показників.

                        Для того, щоб уникнути прогнозованого нарахування за спожиті обсяги блакитного палива та сплачувати лише за фактично спожиті кубометри газу, тернополянам необхідно не забувати щомісячно фіксувати показання лічильника станом  і передавати їх у газову компанію з 25-го по 5-те число місяця.

Передати показання приладу обліку можна наступним чином:

            зателефонувати за номером телефону 52-46-95;   52-71-99;  52-63-78;   52-27-30;   52-72-19;  52-72-77; 52-72-99.

            за номером телефону контакт-центру (0352) 56-14-00 за допомогою інтерактивного голосового меню IVR. Автовідповідачем керувати легко, оскільки інформація надається у вигляді тематичних блоків. Щоб залишити показання лічильника, потрібно натиснути цифру «1». Потім, користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання;

            використовуючи веб-сервіс «Особистий кабінет» на сайті ПрАТ «Тернопільміськгаз». Сьогодні це один з найбільш популярних та зручних способів передачі показань лічильника газу. Зареєструватись у сервісі можна на сайті tmgaz.te.ua (для цього необхідно вказати суму останньої проплати 0(нуль) і персональний EIС код ( відображається в квитанціях на оплату за газ на латинській розкладці клавіатури),щоб ввійти о особистий кабінет необхідно вказати логін-Ваша електронна адреса і пароль, який прийде на електронну адресу під час реєстрації.

            на сайті ПрАТ «Тернопільміськгаз» tmgaz.te.ua , вказавши номер особового рахунку,  ПІБ та адресу ;

            шляхом зазначення показань у сплаченому рахунку (квитанції абонентської книжки) ДП «Газпостач».

              Крім того показники лічильників можна подати в скриньку для подачі показників, яка розміщена на території ПрАТ "Тернопільміськгаз" за адресою м.Тернопіль, вул.Шептицького 20 та вул.Барвінських, 4  з вказуванням адреси, прізвища та показника лічильника і дату подання.

            Нагадуємо, що передані показання лічильників газу відобразяться у системі не відразу. У залежності від обраного способу передачі – на це знадобиться від декількох годин (якщо скористатись веб-сервісом «Особистий кабінет») до 5 робочих днів (електронною поштою). Споживачам варто перевірити чи зафіксувалися передані ними показання у розрахунковій системі. Найзручніше це зробити, використовуючи веб-сервіс "Особистий кабінет" або зателефонувавши у контакт-центр за номером (0352) 56-14-00 .

 

 
gasukraine.com.ua

Тернопільміськгаз, 2019

Контакти

ПАТ "Тернопільміськгаз"

46008, м. Тернопіль, Митрополита Шептицького 20
тел: (0352) 25-04-92
е-mail: admin@tmgaz.te.ua

 
 
 
Розробка сайту  Artery.com.ua