Новини та події

20.12.2022:: ПрАТ "Тернопільміськгаз" інформує!

 

Повідомлення

 

 

Згідно наказу Міненерговугілля від 10 травня 2018 р. № 250 визнано таким, що втратив чинність наказ Державної акціонерної холдингової компанії «Укргаз» від 30 липня 1997 р. № 35 «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення».

Відповідно до зазначеного наказу Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), в тарифі Операторів ГРМ не передбачені кошти на проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення.

У зв’язку з вищевикладеним, ПрАТ «Тернопільміськгаз» припинив роботи з планового технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення, які виконувалися спеціалістами компанії за рахунок тарифної складової.

За новими правилами відповідальність за безпечне газоспоживання і утримання мереж та приладів в належному стані покладається на власників, балансоутримувачів або орендарів житла.

Для забезпечення безпеки газопостачання власники (користувачі) внутрішньобудинкових систем газопостачання з 01.01.2023 р. повинні укласти Договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.  

ПрАТ «Тернопільміськгаз» як підприємство, що має відповідні дозвільні документи, пропонує споживачам природного газу послуги з технічного обслуговування газових мереж та обладнання.

Вартість однієї послуги з технічного обслуговування залежатиме від об’єму роботи, а саме: протяжності газопроводів, кількості газових приладів, їх типу.

ПрАТ «Тернопільміськгаз» нагадує, що своєчасне технічне обслуговування газових приладів – запорука їх безпечного функціонування та безпеки життя та здоров’я користувачів.

 
gasukraine.com.ua

Тернопільміськгаз, 2023

Контакти

ПАТ "Тернопільміськгаз"

46008, м. Тернопіль, Митрополита Шептицького 20
тел: (0352) 25-04-92
е-mail: admin@tmgaz.te.ua

 
 
 
Розробка сайту  Artery.com.ua